#1 24-04-2011 02:37:22

 Vodafone

Administrator

17963673
Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 23-04-2011
Posty: 141
Punktów :   

"PORADNIK JAK GRAĆ LAN"

Witajcie, jako iż wiele osób ma problemy z grą przez hamachi, postanowiłem przenieść naszą rozgrywkę na nieco bardziej udoskonalony program niż hamachi, a jest to program gameranger, który cechuje go prostota oraz funkcjonalność.

WAŻNE: Prosimy o korzystanie z takich samych nicków w programie jak i na forum. A jeśli z jakiś powodów jest on inny należy zmienić go w programie, klikając na Edit ---> User Profile
Ukaże nam się okno z napisem Nickname i tam właśnie ma być on taki jak na forum!
1. Pobieramy program z oficjalnej strony producenta - http://www.gameranger.com/download/ ( KLIKNIJ NA DOLE  LUB SKOPIUJ LINK) a dla nowych graczy zalecamy pobranie naszych paczek instalacyjnych, w których znajdują się patche i crack do gry (KLIKNIJ U GÓRY STRONY)

2. Instalujemy program, oraz tworzymy konto w programie.

3. Czekamy na aktywację konta.(Ja czekałem 3.5h)

4. Po zatwierdzeniu konta przychodzi pora na przejście do zakładki My Games

5. Osoba z lepszym hostem stawia pokój, klikając na przycisk Host w prawy górnym rogu programu.
-Następnie ukazuje nam się okno w, którym wpisujemy nazwę sieci, wybieramy liczbę graczy, oraz hasło(nieobowiązkowe)
-Po poprawnym założeniu pokoju ukazuje nam się okno, w którym czekamy na przeciwnika
- Gdy przeciwnik dołączy już do naszego pokoju klikamy na przycisk ''start'' dzięki, któremu gra nam się automatycznie włączy, następnie sama ustawi nam nick w grze, oraz przejdzie do trybu lan - my nic nie robimy. Osobie hostującej grę program automatycznie utworzy serwer

6. Osoba która chce dołączyć do danego pokoju, wyszukuje go na liście my games, następnie po znalezieniu odpowiedniego klikamy przycisk ''Join"

7. Dla lepszego połączenia, klikamy w Edit ---> Options ---> Network i wybieramy Connection speed i ustawiamy 2mb/s

8. W głównym katalogu gry, plik o nazwie server.cfg zawiera na końcu IP, które należy usunąć wraz z całą linijką


"Co za los.. Znów mam kaca!"
ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W WYŚCIGACH!
gg://17963673

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gornikradlin.pun.pl www.tacyjakty.pun.pl www.wcf.pun.pl www.sbmtechniczna.pun.pl www.czikitamenager2011.pun.pl